__

بهترین خدمات طراحی سایت در شهریار

طراحی سایت در شهریار

با توجه به شرایط امروز بازار و اهمیت طراحی و ساخت وبسایت برای تمامی کسب و کار ها؛ قصد داریم در این مقاله در خصوص طراحی سایت در شهریار و اندیشه و مناطق اطراف، و البته هزینه و قیمت طراحی سایت در شهریار توضیح دهیم.

طراحی سایت در شهریار

طراحی سایت یکی از مهم ترین و اصلی قدم ها برای وارد شدن به دنیای دیجیتال مارکتینگ و آنلاین سازی کسب و کار است. در واقع با طراحی یک وبسایت شما دارای سایتی می شوید که نماینده شماست؛ بصورتیکه سایت شما بصورت 24 ساعته و 7 روز هفته در حال معرفی شما و برندتان و البته فروش خدمات و محصولات شما به مشتریانتان است. شهرستان شهریار با توجه به جایگاهی که استان تهران دارد از مهم ترین شهرستان های این استان به شمار می آید. در طی سالهای گذشته با توجه به رشد و توسعه کسب و کار ها در این شهر بستر مناسبی برای ایجاد یک کسب و کار بوجود آمده است. با این وجود شما با راه اندازی یک کسب و کار در شهر شهریار محدود به این منطقه خواهید بود و امکان معرفی برند خود را به دیگر شهر ها نخواهید داشت و به نوعی بازار هدف شما کوچک خواهد بود. در صورتیکه شما با دارا بودن یک سایت با کیفیت میتوانید علاوه بر منطقه خودتان وارد بازار بزرگتری به وسعت کشور بشوید و محصولات و خدماتتان را در مقابل میلیونها کاربر اینترنت به نمایش بگذارید و علاوه بر فروش محصولات و خدمات برای برند کسب کارتان اعتبار ویژه ای کسب کنید.

انواع طراحی سایت

سایت استاتیک

سایت هایی با طراحی ثابت هستند و ویرایش آنها فقط توسط طراح برنامه نویس انجام میشود و ویرایش این سایت ها برای افراد غیر متخصص ممکن نیست. وب سایت های استاتیکی از اولین سایت های طراحی شده هستند این وبسایت ها به علت هزینه هایی که ممکن است برای هر ویرایش و تغییر آنها به فرد طراح بپردازید، مقرون بصرفه نیست. از مزایای این وبسایت میشود به سرعت لود بالا در نتیجه سئو بهتر اشاره کرد. اما سایت های استاتیکی به دلیل اینکه محتوای ثابتی دارند و تغییراتی روی آنها اعمال نمیشود به سرعت رتبه و جایگاه خود را در گوگل از دست میدهند. از دیگر نکات مثبت این وبسایت ها امنیت بالا و طول مدت طراحی کم است. هزینه طراحی سایت استاتیکی بسیار پایین تر از نوع های دیگر طراحی سایت است ولی همانطور که گفته شد بعد از طراحی برای ایجاد هر تغییر نیاز به پرداخت هزینه میباشد.

سایت های داینامیک

سایت های داینامیک یا پویا همانطور که از نامشان پیداست فعال هستند و قابلیت هرگونه تغییر را بدون صرف هزینه اضافی دارند. طراحی سایت های داینامیک به دو صورت انجام میشود:

طراحی وبسایت داینامیک بصورت اختصاصی

این نوع از طراحی سایت داینامیک بسیار گران قیمت است و نوعی است که یک برنامه نویس حرفه ایباید از اولین کد تا آخرین کد را بنویسد و هزینه ی آن بسته به شهر مورد نظر و سابقه برنامه نویس متفاوت است. زمانی که برنامه نویس، سایت را طراحی میکند یک پنل مدیریت برای سایت طراحی میکند؛ به این معنی که مالک سایت به راحتی میتواند محتوای سایت را بروزرسانی و ویرایش کند. از مزایای این نوع از سایت ها میتوان به سرعت بالا و سئو خوب آن اشاره کرد که به دلیل نبود کد اضافی در سایت رخ میدهد. معایب داینامیک اختصاصی وابستگی به یک برنامه نویس و مدت زمان طراحی طولانی است.

طراحی وبسایت داینامیک با استفاده از CMS

نوع دوم طراحی وبسایت داینامیک با استفاده از CMS یا مدیریت محتوا است. در واقع برنامه ای که بدون نیاز به برنامه نویسی میتوان به ویرایش و تولید محتوا و غیره پرداخت. مدیریت محتوا یا CMS های مختلفی مانند جوملا، وردپرس و پرستاشاپ و … در بازار وجود دارند، که بهترین و معروف ترین آنها وردپرس است. طراحی سایت با وردپرس به نوع کلی (طراحی با قالب اختصاصی و قالب عمومی) تقسیم میشود. در طراحی با قالب اختصاصی فرد طراح قالب هایی که دیگر شرکت ها طراحی کرده اند را خریداری میکند و متناسب با نیاز وبسایت خود تغییراتی را در آن اعمال میکند. قالب های اختصاصی برای سئو سایت و رتبه های آن به مراتب بهتر است اما نکته مهم این است که اگر شما با قالب اختصاصی سایتی را طراحی کرده باشید، بیس و مبنای سایت شما وردپرس است و تغییر برنامه نویس مشکل چندانی برای سایت شما ایجاد نمیکند، چرا که فضای بسیار ساده و قابل درکی دارد.

طراحی سایت با قالب عمومی

یک برنامه نویس قالب شما را طراحی میکند. تفاوت نوع اول و دوم در تعداد ریکوئست های بالاست. در قالب های آماده برای اینکه به تمامی نیاز های احتمالی کاربر پاسخ داده شود، قالب ها با کد بیشتر و بصورت گسترده ای طراحی کرده اند.

طراحی سایت وردپرس در شهریار

قیمت طراحی سایت در شهریار

در حال حاضر افراد، شرکت ها و گروه های مختلفی در این منطقه و مناطق گوناگون اقدام به طراحی سایت می کنند. برخی از آنها قیمت های بسیار بالا و نجومی و برخی دیگر قیمت های بسیار ارزان و پایینی دارند؛ اما نکته قابل توجه اینجاست که اگر قصد طراحی یک وبسایت برای کسب و کارتان را دارید باید دقت کنید که این افراد چه سایت هایی را، با چه کیفیتی و چه قیمت هایی در اختیار شما قرار می دهند.

گروه نرم افزاری وب شهر به همت متخصصین و کارشناسان حرفه ای خود، تمامی خدمات طراحی سایت، سئو و سایر خدمات دیجیتال مارکتینگ را با بالاترین کیفیت ها و بهینه ترین قیمت ها در اختیار شما می گذارد. این شرکت در قسمت غرب استان تهران و منطقه شهریار قرار دارد و به همین منظور شرایط ویژه ای را به همشهریان خود اختصاص می دهد؛ با این هدف که تمامی افراد به راحتی و بدون دغدغه و در محیطی امن وارد دنیای دیجیتال بشوند.

طراحی سایت پایان کار نیست!

تبلیغات و مشاوره های اشتباه برخی از شرکت های نرم افزاری و طراحی سایت باعث شده تا باور برخی بر این باشد، که با انجام طراحی سایت، کار تمام شده و روز به روز مشتریان از طریق سایت ارتباط برقرار می کنند و ما درآمد کسب می کنیم. اما ما به شما می گوییم که هرگز اینطور نیست؛ و سایت شما پس از طراحی، تا آخر عمر نیازمند سئو و بهینه سازی است؛ تا بتواند با تمامی رقبا، رقابت کند و در اینترنت بدرخشد. سئو مجموعه خدماتی را شامل می شود که باعث بشوند گوگل امتیاز بیشتری به سایت بدهد، و سایت بیشتر دیده شود. خدمات سئو بطور کلی به سه قسمت سئو تکنیکال، سئو داخلی on page و سئو خارجی یا سئو off page تقسیم می شود.

چرا برای سایتمان به سئو نیاز داریم؟

برای اینکه اهمیت سئو و نیاز به آن را بهتر درک کنید، با یک مثال توضیح می دهیم؛ فرض کنید که شما کار فروش لوازم خانگی انجام می دهید و سایتی را با همین هدف طراحی کرده اید؛ وقتی که یک مشتری در گوگل سرچ می کند برای مثال ( لباس شویی سامسونگ مدل 2021) گوگل تمامی سایت های مرتبط را لیست وار و در صفحات مختلف نشان می دهد. طبق آمار بیش از 80 درصد افراد هنگام سرچ وارد صفحه دوم نمی شوند؛ و از این تعداد، افراد بسیاری فقط روی سه لینک اول کلیک می کنند. اگر سایت شما در رتبه های پایین گوگل باشد، قطعا افرادی که به کالا و خدمات شما نیاز دارند شما را پیدا نمی کنند و به سراغ رقبایتان می روند. اگر می خواهید سایتی به روز، با محتوای جدید و کاربر پسند داشته باشید و جزو رتبه های برتر حوزه خودتان باشید، قطعا نیاز به سئوی مداوم و باکیفیت دارید.

بهترین خدمات سئو سایت در شهریار

گروه نرم افزاری وب شهر، علاوه بر طراحی انواع سایت های شرکتی، فروشگاهی و… تمامی خدمات دیجیتال مارکتینگ؛ مانند سئو و بهینه سازی سایت، مدیریت شبکه اجتماعی، سوشیال مدیاها، طراحی اپلیکیشن اختصاصی و سایر خدمات نرم افزاری را ارائه می دهد. بخش سئو و بهینه سازی وب شهر با وجود متخصصین و کارشناسان فوق العاده زبده، یکی از اصلی ترین بخش های این مجموعه است. وب شهر آمادگی دارد تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات سئو و بهینه سازی را در شهریار به صاحبین کسب و کار ها در این منطقه ارائه بدهد. گروه وب شهر مدعی است که با بهترین قیمت ها و با بالاترین کیفیت بهترین خدمات سئو در شهریار را انجام می دهد.

در این مقاله در خصوص اهمیت ورود به دنیای دیجیتال و طراحی وبسایت توضیح دادیم و انواع طراحی را نام برده و شما را برای انتخاب یک تیم قوی برای انجام خدماتتان راهنمایی کردیم، اما از شما میخواهیم که قبل از ورود به این دنیای وسیع حتما از افراد آگاه و با تجربه در این زمینه پرس و جو کرده و مشورت بگیرید تا به درستی کسب و کارتان را آنلاین کنید. با تشکر از زمانی که برای مطالعه این مقاله صرف کردید.

1 دیدگاه در “بهترین خدمات طراحی سایت در شهریار

  1. ویولت گفت:

    وقت بخیر آیا ساخت سایت تو زمینه نقاشی هم تاثیری داره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *