طراحی اپلیکیشن وب شهر

امروزه و در اين شرايط کنونی که دسترسی عموم مردم برای خريد،آموزش و…به گوشی های همراه راحت تر و مرسوم تر شده، همين موضوع باعث ايجاد فرصتی طلايی برای کسب و کارهای مختلف گشته تا اقدام به طراحی اپليکيشن های اندرويد و IOS کنند تا بتوانند مشتريان بيشتری را جذب کرده و برتری ویژه ای نسبت به رقبا پیدا کرده و همچنین برندشان را فوق العاده مطرح کنند.

با طراحی اپليکيشن پل ارتباطی عالی با مشتريان خود داشته باشيد، بویژه زمانی که کسب وکار شما پتانسيل خوبی هم داشته باشد با طراحی اپليکيشن کاربردی و قدرتمند، فرصتی عالی به خودتان خواهيد داد.

با داشتن یک اپلیکیشن اختصاصی بواسطه دسترسی سریعتر و راحتتر به مخاطبینتان، از رقبایتان پیشی بگیرید و برندتان را مطرح کنید.

مزایای داشتن اپلیکیشن اختصاصی

طراحی اپلیکیشن اختصاصی مزایای بسیاری دارد که تعدادی از آنهارا نام برده و توضیح می دهیم.

 1. افزایش ارتباط و تعامل با مخاطبان

اپلیکیشن باعث می شود، افراد سریعتر و راحتتر با شما در ارتباط باشند؛ شما میتوانید با طراحی جذاب اپلیکیشنتان و داشتن محتوای جالب و باکیفیت کاربران را مدت زمان زیادی جذب خود کنید.

 2. شناخت بیشتر برند کسب و کار شما

داشتن اپلیکیشن اختصاصی اعتبار برند شمارا بسیار بالا می برد؛ و با نصب و استفاده افراد، برند شما شناخته تر می شود.

 3. افزایش فروش کالا و خدمات شما

با توجه به رسمیت و اعتبار اپلیکیشن ها شما مطرح می شوید؛ و افراد دیگر در گوگل سردرگم نمی شوند و مستقیم کالا و خدمات مورد نیازشان را از شما درخواست می کنند.

 4. کاهش هزینه تبلیغات

تمامی هزینه های چاپی، سئو، ارسال پیام و ایمیل مارکتینگ، تبلیغات فیزیکی و بسیاری از هزینه های شما با داشتن اپلیکیشن حذف می شود.

 5. محبوبیت و وفادار سازی مشتریان

مشتریان شما در طول شبانه روز بصورت آنلاین و آفلاین باشما در ارتباطند؛ و شما می توانید با اعطای امتیازات ویژه ای به کاربران خود نظر آنهارا جلب کرده و آنهارا نسبت به محصولات و خدماتتان وفادار سازید.

طراحی اپلیکیشن

وب اپلیکیشن چیست؟

یکی از ابزار های بسیار کاربردی و حرفه ای برای توسعه کسب و کارها طراحی وب اپلیکیشن است. وب اپلیکیشن در واقع اپلیکیشنی است که از طریق مرورگر های وب مثل گوگل در دسترس باشد. در واقع وب اپلیکیشن ها مانند سایت ها بنظر می رسند، و معایب و مزایایی نسبت به اپلیکیشن ها دارند؛ اپلیکیشن های موبایلی برای پلتفرم خاصی مثل اندروید و ios ساخته می شوند وبرای استفاده احتیاج به نصب در تلفن همراه دارند، ولی وب اپلیکیشن ها بوسیله مرورگر ها قابل دسترسی هستند.

هرکدام از اینها معایب و مزایایی نسبت به دیگری دارند برای مثال از مزایای اپلیکیشن ها میتوان از تجربه کاربری بهتر، امکان دسترسی آفلاین، ارتقای برند تجاری و قابلیت های گسترده تلفن همراه نام برد؛ و از مزایای وب اپلیکیشن ها می توان به بروزرسانی راحت تر، قیمت بصرفه تر، قابلیت سازگاری با همه پلتفرم ها و بهره مندی ازامتیاز سئو اشاره کرد.

اپلیکیشن خود را سفارش دهید!

امروزه ودر کشور ما، شرکت ها و اشخاص مختلفی و با برآورد هزينه های متفاوتی فعاليت می کنند و شايد با قيمت های بسيار پایین خدماتی ارائه دهند، ولی مهمترين نکته کيفيت خروجی آنها است.
هزينه طراحی اپليکيشن به پارامترهای مختلفی بستگی دارد که در جلسه يا مشاوره تلفنی رايگان ما به دست خواهيد آورد؛ برآورد قيمت به مواردی مانند: طراحی رابط کاربر، نوع و تعداد خدمات موردنياز، تعدادصفحات، پيچيدگی فرايندهای داخلی اپليکيشن، مدت زمان ساخت و … بستگی دارد.

 

با کارشناسان ما تماس بگیرید، تا علاوه بر مشاوره رایگان در خصوص طراحی اپلیکیشن مورد نظرتان، از تعرفه های طراحی اپلیکیشن مطلع شوید.