درباره ما

خدمات وب شهر

ما در وب شهر به منظور تحقق اهدافمان که همان توسعه و هوشمند سازی کسب و کار شماعزيزان است خدماتی از قبيل:
طراحی سايت، سئو وبهينه سازی سايت، طراحی اپليکيشن، طراحی گرافیکی و خدمات شبکه های اجتماعی را با بالاترين استانداردهای روز دنيا، و بابهترين کيفيت، و در کوتاه ترين زمان ممکن، با قيمت دقيق و کارشناسی شده به شما عزيزان ارائه می دهيم.

آنلاین شدن کسب و کارتان را به ما بسپارید

شرکت ایده پردازان وب شهر در نهایت صداقت و شفافیت در تلاش است باکیفیت ترین هارا برایتان رقم بزند

10
کارشناسان
50
پروژه
30
کارفراما وفادار
2
سابقه

گروه نرم افزاری وب شهر با تکیه بر دانش تخصصی، بروز و استفاده از تجربه حرفه ای مهندسین جوان خود و بادرک این موضوع که امروزه ما در عصر دیجیتال قرار داریم و نیاز و الویت تمامی کسب و کار ها به منظور توسعه یا بقا در این دوره، تغییر در روش کسب و کارشان از سنتی به آنلاین است تشکیل شده است.

حضور در فضای دیجیتال برای هرکسب و کاری واجب و ضروری است؛ به همین علت ما در وب شهر متعهد گشته ایم تا در مسیر توسعه و هوشمندسازی کسب و کار شما عزیزان و با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان مجرب در این حوزه همراه همیشگیتان باشیم.

وب شهر

گروه وب شهر توسط جوانانی با انگیزه و پرتلاش که هرکدام در بخش های مختلف حوزه IT و دیجیتال مارکتینگ دارای تخصص می باشند، با اهداف بسیاری تاسیس شده است.

امروزه شرکت ها و افراد مختلفی در این حوزه مشغول به کار هستند و پروژه های مختلفی را انجام می دهند؛ اقدامات و رفتار برخی از این افراد و سازمانها باعث شده تا دید برخی  از اقشار جامعه بویژه صاحبین کسب و کارها نسب به این موضوع منفی شده و بدلیل عدم صداقت، سوء رفتار و عدم نتیجه گیری و عدم رضایت از خدمات آنها، اهمیت این موضوع را نادیده بگیرند. یکی از اهداف وب شهر از تشکیل این مجموعه ارائه خدمات دقیق و باکیفیت و مطابق انتظار کارفرما است، تا علاوه بر برآورده کردن نیاز افراد، فرهنگ درستی از ارائه خدمات دیجیتال را در جامعه رواج دهد. وب شهر در تلاش است تا شفافیت و صداقت را در تمامی قسمت های مختلف خدماتی خود رعایت کند، زیرا شفافیت در خدمات شعار وب شهر است. 

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.