درباره ایده پردازان وب شهر

در تاریخ 1 دی ماه 1400 وب شهر را با شعار صداقت و شفافیت پایه گذاری کردیم…
وب شهر با مدیریت آقای امیرحسین محمدی هم اکنون دارای سهم بازار قابل توجه و نمونه کارهای موفق بسیاری است.
هم اکنون وب شهر با مدیریت خانم و آقای اعلمی دارای 15 نیروی پرتلاش در حوزه های مختلف است
هم چنین شرکت وب شهر در آذر ماه 1401 با نام ایده پردازان وب شهر به طور رسمی به ثبت رسید.

ما در وب شهر به منظور تحقق اهدافمان که همان توسعه و هوشمند سازی کسب و کار شماعزيزان است خدماتی از قبيل:
طراحی سايت، سئو وبهينه سازی سايت، طراحی اپليکيشن، طراحی گرافیکی و خدمات شبکه های اجتماعی را با بالاترين استانداردهای روز دنيا، و بابهترين کيفيت، و در کوتاه ترين زمان ممکن، با قيمت دقيق و کارشناسی شده به شما عزيزان ارائه می دهيم.

آنلاین شدن کسب و کارتان را به ما بسپارید

شرکت ایده پردازان وب شهر در نهایت صداقت و شفافیت در تلاش است باکیفیت ترین هارا برایتان رقم بزند

15
کارشناسان
50
پروژه
28
پروژه سئو فعال
2
سابقه

گروه نرم افزاری وب شهر با تکیه بر دانش تخصصی، بروز و استفاده از تجربه حرفه ای مهندسین جوان خود و بادرک این موضوع که امروزه ما در عصر دیجیتال قرار داریم و نیاز و الویت تمامی کسب و کار ها به منظور توسعه یا بقا در این دوره، تغییر در روش کسب و کارشان از سنتی به آنلاین است تشکیل شده است.

حضور در فضای دیجیتال برای هرکسب و کاری واجب و ضروری است؛ به همین علت ما در وب شهر متعهد گشته ایم تا در مسیر توسعه و هوشمندسازی کسب و کار شما عزیزان و با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان مجرب در این حوزه همراه همیشگیتان باشیم.

وب شهر

گروه وب شهر توسط جوانانی با انگیزه و پرتلاش که هرکدام در بخش های مختلف حوزه IT و دیجیتال مارکتینگ دارای تخصص می باشند، با اهداف بسیاری تاسیس شده است.

امروزه شرکت ها و افراد مختلفی در این حوزه مشغول به کار هستند و پروژه های مختلفی را انجام می دهند؛ اقدامات و رفتار برخی از این افراد و سازمانها باعث شده تا دید برخی  از اقشار جامعه بویژه صاحبین کسب و کارها نسب به این موضوع منفی شده و بدلیل عدم صداقت، سوء رفتار و عدم نتیجه گیری و عدم رضایت از خدمات آنها، اهمیت این موضوع را نادیده بگیرند. یکی از اهداف وب شهر از تشکیل این مجموعه ارائه خدمات دقیق و باکیفیت و مطابق انتظار کارفرما است، تا علاوه بر برآورده کردن نیاز افراد، فرهنگ درستی از ارائه خدمات دیجیتال را در جامعه رواج دهد. وب شهر در تلاش است تا شفافیت و صداقت را در تمامی قسمت های مختلف خدماتی خود رعایت کند، زیرا شفافیت در خدمات شعار وب شهر است. 

وب سایت در حال بازطراحی می باشد...

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.