web shahr

شرکت طراحی سایت,سئو,اینستاگرام مارکتینگ ایده پردازان وب شهر

درباره ایده پردازان وب شهر

بیش از 2 سال است که با هدف توسعه کسب و کار شما در حوزه ی آنلاین، شرکت ایده پردازان وب شهر را بنا نموده ایم و توانسته ایم با شعار صداقت و شفافیت در خدماتمان اعتماد شما عزیزان را جلب نماییم.

هرلحظه آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان هستیم

021-65267205 مشاوره تخصصی

خدمات اصلی وب شهر

طراحی سایت

طراحی سایت

با داشتن سایت در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز در کنار مشتریانتان هستید و محدود به زمان و مکان خاصی نخواهید بود. همچنین میتوانید مشتریان خود را از سراسر ایران داشته باشید و تمام محصولات و خدماتتان را ارائه دهید.
مجموعه وب شهر در تلاش است تا با بهینه ترین هزینه ها، انواع وبسایت را با پلتفرم روان و فوق العاده حرفه ای در اختیار صاحبین کسب و کارها قرار دهد. در وب شهر، فرآیند انجام خدمات با نهایت شفافیت و در سریعترین زمان ممکن صورت گرفته و پس از اتمام کار، تمامی دسترسی ها در اختیار کارفرمایان عزیز قرار میگیرد.

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی

روزانه بیش از هشت و نیم میلیارد سرچ در گوگل انجام میگیرد. و اکثر کاربران بر روی نتایج صفحه اول گوگل به ویژه لینک های ابتدایی کلیک میکنند و عملا سایت هایی که در رتبه های پایین تر هستند شانس کمتری برای دیده شدن دارند. تمامی کسب و کارها برای دیده شدن، جذب ترافیک و در نتیجه کسب درآمد بیشتر از سایت، نیاز به انجام فعالیت های سئو و بهینه سازی سایت خود دارند.
شرکت وب شهر با انجام خدمات سئو حرفه ای و ارائه مشاوره سئو به بهینه سازی سایت شما کمک میکند تا بتوانید با کسب رتبه و جایگاه بهتر در نتایج جستجو مشتریان بیشتری را جذب کنید.

طراحی گرافیک و کاتالوگ

طراحی گرافیک و کاتالوگ

تصور دنیای بدون تنوع و خلاقیت واقعا سخت است. گرافیک با اضافه کردن عناصری مانند رنگ، خط، شکل و از همه مهم‌تر، خلاقیت به زندگی ما باعث جذاب‌تر شدن معنای زندگی شده است. چند لحظه فکر کنید که در دنیایی بدون طرح و رنگ، بدون تصاویر و هنرهای بصری زندانی شده‌اید. چنین دنیایی قطعا تحمل‌ناپذیر است. شهرها، کتاب‌های درسی و مجلات، وب‌سایت‌ها و اینترنتی که روزانه بیشترین ساعات خود را در آن به فعالیت مشغول هستیم همگی با گرافیک زیباتر به نظر می‌رسند.

نمونه کارهای طراحی سایت

برای مشاهده ی نمونه سایت های بیشتر  کلیک کنید.

برای مشاهده ی نمونه سایت های بیشتر  کلیک کنید.

نمونه کارهای سئو و بهینه سازی

با وب شهر دیده شوید…
افزایش بازدید و فروش خود را به ما بسپارید.
«شما دیده نمی‌شوید؛ اگر در صفحه‌ی اول گوگل نباشید. منطقی ترین سرمایه گذاری برای کسب و کار شما سئو و بهینه سازی است.

با افزایش کلیک، ایمپرشن، تبلیغات، تولید محتوای یونیک و انواع خدمات on page و off page بازدید بیشتری از سایت های خود دریافت کنید.

با انجام متوالی خدمات سئو و بالا آمدن سایت شما به لینک های اول گوگل میتوانید به مراتب شاهد فروش بیشتری باشید.

برای مشاهده ی بیشتر نمونه کارهای سئو کلیک کنید

رضایت کارفرمایان

سوالات پر تکرار شما

تفاوت پلن های سایتتون تو چیه؟

طراحی سایت وب شهر دارای 3 پلن مختلف هستش که در مواردی مثل حجم طراحی های گرافیکی، محتوا گذاری، کیفیت طراحی، زمان و هزینه و ...تفاوت دارند.

نحوه ی پرداخت قرارداد طراحی سایت به چه نحوی هستش؟

50% هزینه در ابتدای کار هنگام خرید و به نام زدن دامنه و مابقی هزینه هنگام تحویل کامل سایت به کارفرما دریافت میشود.

تفاوت وردپرس و برنامه نویسی تو چیه؟

سایت های کد نویسی شده از نظر امنیت دارای ایمنی بیشتری هستند و سایت های وردپرسی در زمان کمتر و با سرمایه گذاری کمتری طراحی میشوند. ما، در مجموعه وب شهر با توجه به خواسته شما هر دو نوع از طراحی وب سایت را به طور اختصاصی طراحی می کنیم و پلن ها طبق مراحل هر دو روش بررسی و قیمت گذاری می شوند.

سئو چیه؟

به طور کلی به تمامی مراحل و فعالیت هایی که روی سایت انجام میشود تا گوگل به سایت شما در قسمت جست و جو رتبه بدهد را سئو میگوییم. سئو سایت فرایندی زمانبر است و نیازمند دانش تخصصی و تجربه می باشد که نتیجه این زمان و دانش باعث افزایش بازدید سایت شما توسط کاربران خواهد شد.

وب مگ