web shahr

شرکت
طراحی سایت,سئو,اینستاگرام مارکتینگ
ایده پردازان وب شهر

سهم بازار
رضایت

درباره ایده پردازان وب شهر

قرین به 2 سال تجربه در دل بازار توانسته ایم جایگاهی خلق کنیم تا مشتریان ارزشمندمان راحت تر به ما اعتماد کنند...
صداقت و شفافیت درخدمات، اصل اول ماست.

با وب شهر مشهور شوید…

افزایش بازدید و فروش خود را به ما بسپارید.
«شما دیده نمی‌شوید؛ اگر در صفحه‌ی اول گوگل نباشید، منطقی ترین سرمایه گذاری برای کسب و کار شما سئو و بهینه سازی است.

با افزایش کلیک، ایمپرشن، تبلیغات، تولید محتوای یونیک و انواع خدمات on page و off page بازدید بیشتری از سایت های خود دریافت کنید.

با انجام متوالی خدمات سئو و بالا آمدن سایت شما به لینک های اول گوگل میتوانید به مراتب شاهد فروش بیشتری باشید.

برای مشاهده ی بیشتر نمونه کارهای سئو کلیک کنید

خدمات وب شهر

با داشتن سایت در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز در کنار مشتریانتان هستید و محدود به زمان و مکان خاصی نخواهید بود. همچنین میتوانید مشتریان خود را ازسراسر ایران داشته باشید و تمام محصولات و خدماتتان را ارئه دهید.

مجموعه وب شهر در تلاش است تا با بهینه ترین هزینه ها، انواع وبسایت را با پلتفرم روان و فوق العاده حرفه ای در اختیار صاحبین کسب و کارها قراردهد. در وب شهر، فرآیند انجام خدمات با نهایت شفافیت و در سریعترین زمان ممکن صورت میگیرد و پس از اتمام کار تمامی دسترسی ها در اختیار کارفرمایان عزیز قرارمیگیرد.

روزانه بیش از هشت و نیم میلیارد سرچ داخل گوگل انجام میگیرد. و اکثر کاربران برروی نتایج صفحه اول گوگل به ویژه لینک های ابتدایی کلیک میکنند و عملا سایت هایی که در رتبه های پایین تر هستند شانس کمتری برای دیده شدن دارند. تمامی کسب و کارها برای دیده شدن، جذب ترافیک و درنتیجه کسب درآمد بیشتر از سایت، نیاز به انجام فعالیت های سئو و بهینه سازی سایت خود دارند.

شرکت وب شهر با انجام خدمات سئو حرفه ای و ارائه مشاوره سئو به بهینه سازی سایت شما کمک میکند تا بتوانید با کسب رتبه و جایگاه بهتر در نتایج جست و جو مشتریان بیشتری را جذب کنید.

برای مشاهده ی بیشتر نمونه کارهای سایت کلیک کنید

سوالات پر تکرار شما

تفاوت وردپرس و برنامه نویسی تو چیه؟

سایت های کد نویسی شده از نظر امنیت دارای ایمنی بیشتری هستند و سایت های وردپرسی در زمان کمتر و با سرمایه گذاری کمتری طراحی میشوند و در مجموعه وب شهر هردو طبق سلیقه ی شما و به طور اختصاصی طراحی میشوند. و قیمت گذاری پلن ها طبق مراحل هر روش انجام میشود.

سئو چیه؟

به طور کلی به تمامی مراحل و فعالیت هایی که روی سایت انجام میشود تا گوگل به سایت شما در قسمت جست و جو رتبه بدهد را سئو میگوییم. سئو سایت فرایندی زمانبر است و نیازمند دانش تخصصی و تجربه می باشد. 

تفاوت پلن های سایتتون تو چیه؟

طراحی سایت وب شهر دارای 3 پلن مختلف هستش که در مواردی مثل حجم طراحی های گرافیکی، محتوا گذاری، کیفیت طراحی، زمان و هزینه و ...تفاوت دارند.

نحوه ی پرداخت قرارداد طراحی سایت به چه نحوی هستش؟

50% هزینه در ابتدای کار هنگام خرید و به نام زدن دامنه و مابقی هزینه هنگام تحویل کامل سایت به کارفرما دریافت میشود.

رضایت کارفرمایان

وب مگ

*برای گرفتن مشاوره کمتر از 10 ساعت فرم زیر را پر کنید